Kayıt olabilirsiniz
Paylaş » Kayıt olabilirsiniz yazısını FaceBook'ta paylaş Kayıt olabilirsiniz yazısını Twitter'de paylaş Kayıt olabilirsiniz yazısını Google'de paylaş Kayıt olabilirsiniz yazısını Delicious'ta paylaş Kayıt olabilirsiniz yazısını Digg'de paylaş Kayıt olabilirsiniz yazısını MySpace'de paylaş
 

Yeni eğitim dönemi için kaydolabilirsiniz

Bu yıl kontenjanımızı doldurduğumuz için yeni öğrenci alamıyoruz. 2023-24 dönemi için başvurabilirsiniz. İlginize çok teşekkür ederiz. Başvuru formu https://www.goklerinbilgeligi.com/c/eb.asp

Yeni eğitim dönemine hoş geldiniz. Eğitim ilgili tüm detayları ve kayıt için gereken bilgileri https://www.hakankirkoglu.com/c/haber.asp?id=630&k=2022-2023_E%F0itim_D%F6nemi sayfasında bulabiliriz. Ayrıca dilerseniz, Salı-Cuma günleri arasında 0216 550 59 13 nolu telefondan bilgi alabilir ya da ofis.kirkoglu @gmail.com ile yazışabilirsiniz.


Göklerin Bilgeliği Okulu ülkemizde astroloji eğitiminin öncüsü olarak, uluslararası düzeyde kabul gören bir eğitim sunmakta. R. Hakan Kırkoğlu’nun biyografisi için https://www.hakankirkoglu.com/c/biografi.asp


BİLGİ: 2022-2023 döneminde ders sistemimizde bazı değişikliklere gittik. Böylece öğrencilerimiz her hafta geçtiğimiz 2 yıl içinde yapılmış olan toplam 4 saatlik derslerin kayıtlarını her hafta istedikleri zaman izleyebilecek ve böylece Zoom üzerinden yapacağımız her ay 3 saatlik canlı bir atölye sınıfına hazırlanarak, öğrendiklerini çok daha fazla örnek üzerinden sağlamlaştırabilecekler. Bu canlı çalışmalar soru & cevap tarzında, birbirimizi daha fazla tanımak için sohbet imkanı da sağlayacak ve aynı zamanda farklı örneklerle edinilen bilgilerin pekişmesini kolaylaştıracak.


Böylece aylık ders saatimizi 19’a (3. Sınıflarda 23 saat) çıkarmış oluyoruz. Daha esnek bir etkileşim içinde, öğrendiklerinizi daha fazla uygulama fırsatı bulabilirsiniz.


Google platformu


Bunların yanı sıra etkileşimi arttırmak yönünde bu yıl da, her sınıfın Google Gruplar içinde ayrı platformları olacak. Öğrencilerimiz, R. Hakan Kırkoğlu’nun moderatörlüğünde bu alanda da paylaşım içinde olabilecekler.


Daha önce herhangi bir eğitim almış olanlar için


Eğer daha önce bir astroloji eğitimi almış ancak eğitiminizi Göklerin Bilgeliği Okulu’nda devam ettirmek istiyorsanız, 17 Eylül 2022 tarihinde online olarak Testinvite üzerinden yapacağımız TBS’ye (Temel Bilgiler Sınavı’na) katılabilirsiniz. Bu sınavda 60/100 alan öğrencileri 2. sınıfımıza kabul ediyoruz.  Sınav 2,5 saat sürecektir ve online olarak kamera açık şekilde gerçekleştirilecektir. Sınav ücreti 300 TL’dir.  Bu sınava katılmak isteyenler kayıt olmak için, lütfen ücret dekontları ile birlikte ofis.kirkoglu @gmail.com adresine ad, soyadları ve kullandıkları e-postaları doğru şekilde iletmelidirler. E-postanızın konu kısmına TBS2022 yazınız. Sınava kayıt yaptıranlara ayrıca sınavla ilgili yönergeler iletilecektir. Ödeme ile ilgili Denizbank hesap bilgisini yukarıda linki verilen sayfada bulabilirsiniz.


Sıfır seviyeden başlayacak olan öğrencilerin bu sınava girmesine gerek yok. Tanışma toplantımız 2 Ekim Pazar günü Zoom üzerinden yapacağız.


Yeni döneme kayıt yaptıran öğrencilerimize ders programını ve derslere katılım bilgilerini e-posta ile, ders kitaplarını ise dersler başlamadan önce normal posta yolu ile göndereceğiz.


2022-2023 döneminin tüm astroloji öğrencilerine yeni ufuklar ve bilgiler kazandırmasını diliyorum.


 Saygılarımla,


R. Hakan Kırkoğlu D.F.AStrol.S. - ISAR CAP, Exam Chair


 

 
Paylaş » Kayıt olabilirsiniz yazısını FaceBook'ta paylaş Kayıt olabilirsiniz yazısını Twitter'de paylaş Kayıt olabilirsiniz yazısını Google'de paylaş Kayıt olabilirsiniz yazısını Delicious'ta paylaş Kayıt olabilirsiniz yazısını Digg'de paylaş Kayıt olabilirsiniz yazısını MySpace'de paylaş

2021`de Türkiye...
Mevlana:Astrolojik bir portre...
2013`te Türkiye...
Neptün Balık`ta...
2010`da Türkiye...
Kova`da üçlü kavuşum - Melanie...
Satürn-Uranüs Karşıtlığı- Mela...
Barack Obama...
Kollektif Gezegenler...
Çin`in gelecek devrimi...
 
Ekle
Çıkart
e-Posta adresinizi yazın
Copyright © 2003-2024 R.Hakan KIRKOĞLU Bucks - Digital Media Publishing Agency