VIDEO: Dikkat !! Mars Başak'ta ileriki aylarda geri gidecek
Paylaş » VIDEO: Dikkat !! Mars Başak'ta ileriki aylarda geri gidecek yazısını FaceBook'ta paylaş VIDEO: Dikkat !! Mars Başak'ta ileriki aylarda geri gidecek yazısını Twitter'de paylaş VIDEO: Dikkat !! Mars Başak'ta ileriki aylarda geri gidecek yazısını Google'de paylaş VIDEO: Dikkat !! Mars Başak'ta ileriki aylarda geri gidecek yazısını Delicious'ta paylaş VIDEO: Dikkat !! Mars Başak'ta ileriki aylarda geri gidecek yazısını Digg'de paylaş VIDEO: Dikkat !! Mars Başak'ta ileriki aylarda geri gidecek yazısını MySpace'de paylaş
 

VIDEO için tıklayınız

Henüz erken olmasına karşın, önümüzdeki aylarda hepimizi uğraştıracak astrolojik bir görünümden söz etmekte istiyorum. Zira şimdiden farkına varabilirsek, sonbahar ve kış aylarını daha iyi değerlendirebilir ve kendimizi gereksiz çabalardan kurtarabiliriz. Mücadeleyi, savaşı ve enerjik tutumu anlatan Mars gezegeni 24 Ocak’ta geri hareket etmeye başlayacak ve bu durum 14 Nisan’a kadar da sürecek. Ancak Mars’ın getirebileceği pürüzleri ve fazladan uğraşları Başak burcuna gireceği 11 Kasım’dan itibaren fark etmeye başlayabiliriz. Bu nedenle şimdiden aklınızda olsun, 11 Kasım civarında hangi yeni projeye başlamış ve yeni bir uğraş içine girmişseniz, biliniz ki söz konusu bu durum 24 Ocak’tan itibaren daha çetrefil hale gelebilir.

Gezegenler geri harekete döndükleri zaman ifade ettikleri konular, özellikle bulunduğu burcun anlattığı konulara bağlı olarak, daha fazla engel ve güçlük çıkarır. Mars Başak burcunda geri gideceği için bu konular organizasyon ve iş ortamını içeren gelişmeler, titizlik ve dikkat gerektiren uğraşlar, düzen ve sağlık konularını içine alacaktır. Yükselen burcunuza bağlı olarak, bu gerilmelerin, sıkışıklıkların hayatınızın hangi alanlarına yansıyacağını daha iyi farkedebiliriz. Aşağıda Mars’ın getirebileceği temaları sizin için özetledim.

Çoğunlukla Mars geri gittiğinde, girişimler duraklar ve pek çok nedenle askıya alınabilir. Mars cesaretimizi ve aynı zamanda bizi öfkelendiren ve düşmanlık yaratan konuları açıkladığı için böyle zamanlarda soğukkanlılığımızı korumak güçleşirken, üst üste daha fazla hata yapabiliriz. Bu nedenle Mars’ın etkilediği alanlarda sabırlı olmak, gerekiyorsa alternatif yollar aramak faydalı olacaktır. Özellikle 24 Ocak – 14 Nisan tarihleri arasında pek çok alanda sıkışma, düzgün ilerleyememekten ötürü sinirlenme ve bu nedenle kendimizi daha fazla hırpalama hiç de sürpriz olmaz.

Buradaki en önemli ipucu 11 Kasım tarihi civarında sizi özellikle meşgul etmeye başlayan işlerin neler olduğunun farkına varabilmeniz. Eğer bu tarihe yakın zamanlarda gündeminize gelen yeni uğraşlar ve hedefler varsa, önümüzdeki aylarda bu konular daha karmaşık ve daha dikkatli ve tedbirli olmayı gerektirecektir. Kısaca, girişeceğiniz yeni işler ve riskler pek de beklemediğiniz engellerle karşılaşabileceği için daha hazırlıklı olmaya çalışmalısınız. Mars ancak 3 Temmuz’da Başak burcunu terk edeceği için, gündeme gelecek sorunlar 14 Nisan’dan sonra gevşeme gösterse de, gölgesi bu tarihe kadar sürebilir. Şimdi kısaca, bu temaları yükselen burcunuza göre görelim.

Yükselen Koç’lar özellikle iş ortamında onları çok daha fazla meşgul edebilecek, yorgun düşürebilecek değişikliklere ve yeni projelere hazır olmamalılar. Dikkat gerektiren işler beklenenden çok daha uzun vadede tamamlanabilir, evdeki hesap çarşıya uymayabilir. İş ortamındaki ilişkilere dikkat etmek gereği olabilir. Bu arada sağlığınıza da önem vermeli, aşırı fiziksel gerginlikleri dengelemeye bakmalısınız.

Yükselen Boğa’lar spekülatif yatırımlara, harcamalara daha dikkatli yaklaşmalı. Risk içeren yatırımların beklenmedik sonuçları olabilir. Ayrıca bu dönemde üzerinde duracağınızyaratıcı bir uğraş, beklenenden daha çetin ve yorucu olabilir. Bunun yanında aşk hayatında daha tutkulu ama aynı zamanda daha çekişmeli durumlar söz konusu olabilir. Çocuklarınızla ilgili gelişmelerin uğraştırıcı bir yönü olabilir

11 Kasım’dan itibaren gündeme gelecek olan uğraşlarınız önümüzdeki 24 Ocak – 14 Nisan arasında çok daha çetrefil hale gelebilir. Şimdiden bu durumun farkında olmanız işlerinizi kolaylaştırabilir.

Yükselen İkizler 11 Kasım sonrasında eve ve ailesine ait uğraşlar içine girerken, önümüzdeki Ocak-Mart arasında bu konular bir takım aksamalara ve çatışmalara yol açabilir. Eğer ev taşımaya, yerleşime hatta toprağa ait işleriniz varsa, bunları 24 Ocak’tan önce tamamlamaya gayret etmelisiniz. Önümüzdeki dönemde babanıza ait konular ya da ev içinde koşturmaca getirebilecek durumlar gündeme gelebilir. Ayrıca bu süreçte kariyerinizde çok hızlı ilerleyememe sabırlı davranmayı da gerektirebilir.

Yükselen Yengeç’ler onları zihinsel açıdan meşgul edecek yeni uğraşlar içine girmeye hazırlanıyor olabilirler. Bu eğitsel bir konu olabileceği gibi, çok fazla git geli olan, kısa ya da uzun yolculuklar içeren bir hareketlilik de getirebilir. Düşüncelerinizi iyi organize etmeli, daha planlı olmaya gayret etmelisiniz. Zihinsel yönden mücadeleler olabileceği gibi, kardeşlerle ilgili uğraşlar da yorucu ve kimi zaman yıpratıcı olabilir.

Yükselen Aslan’lar önümüzdeki aylarda özellikle para durumlarını ve nakit ihtiyaçlarını çok daha dikkatli biçimde planlamak zorundalar. Artan harcamaları ve ekstraları kontrol etmek gereği doğuyor. Bu dönemde iş hayatınız açısından da çok mücadeleli geçebileceği için, kendinize yeni destekler aramalı ve gelirlerinizi arttırma yoluna gitmelisiniz.

Yükselen Başak’lar bu dönemde kişisel alanda yeni adımlar ve atılımlar içinde olacaklar. Ancak 24 Ocak sonrasında bu girişimler eskisi gibi hızlı gitmeyebilir ve duraklayabilir. Bu nedenle öfkelenmemek, soğukkanlı olmak gerek. İlişkilerinizi de korumaya bakmalısınız. Bu arada aşırı fiziksel yükler sağlıkla ilgili sıkıntılara yol açabilir. Bedeninize daha çok özen göstermeli, fiziksel risk oluşturan durumlardan, örneğin aşırı hız ya da dikkatsizliklerden kaçınmalısınız.

Yükselen Terazi’ler önümüzdeki aylarda elde olmayan nedenler ya da gizli kalan durumlar yüzünden kararsızlıklar ve beklemeler yaşayabilirler. İşten kaynaklanan huzursuzluklar, tam olarak kendini ifade edememe, sağlıkla ilgili teşhis edilemeyen durumlar ya da bazı gizli düşmanlıklar söz konusu olabilir. Bu süreçte akışta kalmak, endişelerinizin kurbanını olmamak için soğukkanlı davranabilmek önem kazanacak.

Yükselen Akrep’ler önümüzdeki dönemde iş ortamındaki grup çalışmalarında çok daha aktif olabilir ancak organizasyonel problemler ve detayların atlanması yüzünden fazladan yorulmayı da göz önüne almak durumunda. Bu arada arkadaşlıklar, gruplar, sosyal faaliyetler hızlanırken, istenen hızda ilerlemek pek mümkün olmayabilir. Tüm bu nedenlerden dolayı, geleceğe yönelik ümit ve beklentilerini yeniden gözden geçirmek durumunda kalabilirler.

Yükselen Yay’lar özellikle kariyer alanında, toplumsal statülerinde ve meslek yaşamlarında daha çetin bir mücadelenin içine girebilirler. İşte detaylar, düzen ve organizasyon büyük önem kazanabilir. Bazı hatalar, dikkatsizlikler, boşluklar yüzünden hedeflerinden uzak düşme tehlikeleri doğabilir. Ayrıca üstleri ilişkilerini de soğukkanlı şekilde yürütmeye bakmalılar.

Yükselen Oğlak’lar açısından bu dönem yabancılarla ilişkileri, yolculukları çok daha hareketli kılacak. Uluslar arası konular daha fazla yolculuk ve uğraş getirebileceği gibi, akademik çalışmalar içerisinde olanlarda belirli bir yavaşlama ve zorlanma içine girebilirler. Kendi düşüncelerini ve bakış açılarını bir kez daha gözden geçirmeliler.

Yükselen Kova’lar açısından önümüzdeki aylarda finansal konular, borçların ya da alacakların durumu büyük bir dikkat gerektirmekte. Eşinizin ya da iş ortağınızın maddi konularına destek vermeniz ya da ondan kaynaklanabilecek sıkıntıları es geçmemeniz önem kazanıyor. Bu arada bazı endişeler, sağlıkla ilgili korkular yüzünden kendi kendinizi yıpratmamaya özen göstermeli, gevşeyebilmelisiniz.

Yükselen Balık’lar ise evlilikte ve ortaklaşa konularda, anlaşmaların söz konusu olduğu durumlarda gecikmeler, bazı çatışmalar hatta açık düşmanlıklarla yüzleşebilirler. Böyle bir dönemde, daha gerçekçi olabilmeyi, detayları pas geçmemeyi ve pratik davranabilmeyi öğrenmek çok şey kazandırabilir.

 
Paylaş » VIDEO: Dikkat !! Mars Başak'ta ileriki aylarda geri gidecek yazısını FaceBook'ta paylaş VIDEO: Dikkat !! Mars Başak'ta ileriki aylarda geri gidecek yazısını Twitter'de paylaş VIDEO: Dikkat !! Mars Başak'ta ileriki aylarda geri gidecek yazısını Google'de paylaş VIDEO: Dikkat !! Mars Başak'ta ileriki aylarda geri gidecek yazısını Delicious'ta paylaş VIDEO: Dikkat !! Mars Başak'ta ileriki aylarda geri gidecek yazısını Digg'de paylaş VIDEO: Dikkat !! Mars Başak'ta ileriki aylarda geri gidecek yazısını MySpace'de paylaş

2021`de Türkiye...
Mevlana:Astrolojik bir portre...
2013`te Türkiye...
Neptün Balık`ta...
2010`da Türkiye...
Kova`da üçlü kavuşum - Melanie...
Satürn-Uranüs Karşıtlığı- Mela...
Barack Obama...
Kollektif Gezegenler...
Çin`in gelecek devrimi...
 
Ekle
Çıkart
e-Posta adresinizi yazın
Copyright © 2003-2022 R.Hakan KIRKOĞLU Bucks - Digital Media Publishing Agency