Göklerin Bilgeliği'nde Sınavlar 2023
Paylaş » Göklerin Bilgeliği'nde Sınavlar 2023 yazısını FaceBook'ta paylaş Göklerin Bilgeliği'nde Sınavlar 2023 yazısını Twitter'de paylaş Göklerin Bilgeliği'nde Sınavlar 2023 yazısını Google'de paylaş Göklerin Bilgeliği'nde Sınavlar 2023 yazısını Delicious'ta paylaş Göklerin Bilgeliği'nde Sınavlar 2023 yazısını Digg'de paylaş Göklerin Bilgeliği'nde Sınavlar 2023 yazısını MySpace'de paylaş
 

Göklerin Bilgeliği Okulu’nda bu yıl yapılacak sınavlarla ilgili duyuruTBS Temel Bilgiler Sınavı 2023

1. Sınıf sonunda gerçekleştireceğimiz TBS Temel Bilgiler Sınavı’nı
10 Haziran Cumartesi günü saat 10:00-12:30 arasında gerçekleştireceğiz.

Bu sınava kimler girebilir ?

2. Sınıfa ilerlemek isteyen 1. sınıf öğrencilerimiz

Daha önce 50-59 notunu alarak borçlu geçmiş, ancak bir kez daha bu sınava girmesi gereken 2. sınıf öğrencilerimiz

Geçtiğimiz yıl okulumuzda eğitim almış ancak sınavda geçer not alamamış olanlar. Bu kişiler için sınav ücreti 600 TL’dir. Lütfen bu sınava girmek ve bilgi için ofis.kirkoglu @gmail.com adresi ile yazışınız.

Dışarıdan katılarak okulumuzun 2. Sınıfına devam etmek isteyenler. Bu kişiler için sınav ücreti 600 TL’dir. Lütfen bu sınava girmek ve bilgi için  ofis.kirkoglu @gmail.com     adresi ile yazışınız.

Sınavda başarı notu 60/100’dür.

Halen öğrencimiz olanlar sınav ücreti ödememektedir.

Tüm sınavlar online olarak, özel bir sınav donanımı üzerinden, kamera ile izlenerek gerçekleştirilecektir. Bu nedenle tüm katılımcıların kamerası olan bir bilgisayar üzerinden katılmaları gerekmektedir.

Sınavlar için kayıt olmalısınız
Bu sınava girmek için tüm öğrencilerimizin ofis.kirkoglu @gmail.com adresinden kayıt olmaları gerekmektedir. En son kayıt tarihi 6 Haziran Salı günü saat 17:00’ye kadardır. Kayıt yaptırmak isteyen öğrencilerimiz Konu kısmına TBS 2023 yazarak, ad, soyadları ve kullandıkları e-posta adresini doğru biçimde iletlemelidirler. Katılımcılar sınav öncesinde e-postalarına gelecek özel bir link alarak sınava katılacaklardır. 

Dışarıdan katılanlar
Dışarıdan katılacak olanlar da, en geç 6 Haziran Salı, saat 17:00’ye kadar sınav ücretlerini (600 TL KDV dahil) aşağıdaki hesaba yatırarak, dekontlarını  ofis.kirkoglu @gmail.com adresine göndermelidirler. Kayıt olmak için e-postanızın Konu kısmına TBS 2023 yazarak, ad, soyadları ve kullandıkları e-posta adresini doğru biçimde iletlemelidirler. Katılımcılar sınav öncesinde e-postalarına gelecek özel bir link alarak sınava katılacaklardır. 

Hesaplama, Astronomi ve Tarih Sınavları 2023

Bu yıl Hesaplama, Astronomi ve Tarih sınavları 11 Haziran Pazar günü aşağıdaki saatlerde (Türkiye saati: GMT + 3 ile) online şekilde yapılacaktır.
 
Hesaplama sınavında öğrenciler el yazısı ile hazırladıkları cevapların fotoğrafını çekerek sınav sistemine kendileri yükleyeceklerdir. Bunun için ekstra 15 dakika süre verilecektir.

11 Haziran 2023

Hesaplama sınavı: Saat 11:00-12:00
Astronomi sınavı 13:00-13:45
Tarih sınavı   14:00-14:45


Bu sınavlara kimler girmelidir ?

 2. sınıfta olan öğrencilerimiz bu sınavlara girmelidirler. Halen 3. sınıfta olan bu sınavlara girmemiş ya da geçer not (50/100) alamamış öğrencilerimiz diploma aşamasını tamamlamak için bu sınavlara girmek durumundadır.

Bu sınavlara girmek için her sınav için ayrı ayrı kayıt olmalısınız. Kayıt olmak için adınızı, soyadınızı, e-posta adresinizi (düzgün şekilde kontrol ederek) ve gireceğiniz sınavların isimlerini ofis.kirkoglu @gmail.com adresine en geç 6 Haziran Salı günü saat 17:00’ye kadar göndermiş olmalısınız. Sınav güvenliği nedeni ile tüm sınavlarda kameradan video çekimi yapılacaktır. Bu nedenle kamerası olan bir bilgisayar kullanmanız gerekmektedir.

Sınavlara kayıt olan öğrencilerimiz, sınavlar öncesinde her sınav için kişiye özel link alacaklardır.

Bu üç sınavdan ücret alınmamaktadır.

Bilginize,

Saygılarımla,

R Hakan Kırkoğlu

 

 
Paylaş » Göklerin Bilgeliği'nde Sınavlar 2023 yazısını FaceBook'ta paylaş Göklerin Bilgeliği'nde Sınavlar 2023 yazısını Twitter'de paylaş Göklerin Bilgeliği'nde Sınavlar 2023 yazısını Google'de paylaş Göklerin Bilgeliği'nde Sınavlar 2023 yazısını Delicious'ta paylaş Göklerin Bilgeliği'nde Sınavlar 2023 yazısını Digg'de paylaş Göklerin Bilgeliği'nde Sınavlar 2023 yazısını MySpace'de paylaş

2021`de Türkiye...
Mevlana:Astrolojik bir portre...
2013`te Türkiye...
Neptün Balık`ta...
2010`da Türkiye...
Kova`da üçlü kavuşum - Melanie...
Satürn-Uranüs Karşıtlığı- Mela...
Barack Obama...
Kollektif Gezegenler...
Çin`in gelecek devrimi...
 
Ekle
Çıkart
e-Posta adresinizi yazın
Copyright © 2003-2023 R.Hakan KIRKOĞLU Bucks - Digital Media Publishing Agency