SEMİNER: SABİT YILDIZLAR
Paylaş » SEMİNER: SABİT YILDIZLAR yazısını FaceBook'ta paylaş SEMİNER: SABİT YILDIZLAR yazısını Twitter'de paylaş SEMİNER: SABİT YILDIZLAR yazısını Google'de paylaş SEMİNER: SABİT YILDIZLAR yazısını Delicious'ta paylaş SEMİNER: SABİT YILDIZLAR yazısını Digg'de paylaş SEMİNER: SABİT YILDIZLAR yazısını MySpace'de paylaş
 

SABİT YILDIZLAR HAYATINIZI NASIL ŞEKİLLENDİRİYOR ?

YENİ EĞİTİM PROGRAMI AÇILIŞ SEMİNERİ

12 Kasım 2005, Cumartesi saat 09:30-18:00

Sunan: R. Hakan Kırkoğlu
Yer: The Plaza Hotel, Barbaros Bulvarı 137, Istanbul
Discovery Salonu


                           

Yıldızlar Astroloji’nin temelini oluştururlar. Sümerler ve Kaldeliler yıldızları ilahi güçler olarak görmüşlerdi. Günümüz bakışı açısından sabit yıldızlar dayandıkları mitolojilerle birlikte,  hayatımızın belirli dönemlerine denk gelen hikayelere, yeteneklere ve bizi kuşatan yüksek enerjilere işaret eder. Bu seminerde sabit yıldızların haritamızla birlikte nasıl değerlendirileceğini ele alacağız.  Örnekler göreceğiz. Son bölümde katılımcıların haritaları üzerinde duracağız.

Titus Burckhardt’ın Ibn Arabi’ye göre Mistik Astroloji kitabında şöyle bir söz geçmekte: “Sabit Yıldızlar bir üst dünyanın etkisini sembolize ederler” Bir bakıma yıldızlar Astroloji’nin en saf halini yansıtan ögeler. Bizler sürekli gezegenlere takılmış onların hareketlerini takip etmeye çalışıyoruz. Yıldızlar ise bize çok daha ötelerde ve yukarıda yer alan, Güneş Sistemimizi de saran, gerçek anlamda kozmik etkileri sembolize etmekteler. Bu gözle bakınca yıldızların tüm varoluşu, varoluşumuzun tüm görünümlerini sergilediğini söyleyebiliriz. Sabit yıldızların anlattığı mitolojilerin değişik haritalarda insan hayatı ile olan paralelliklerini gördükçe, Astroloji’nin iç içe geçmiş bir sistemler bütünü olduğunu daha net görebiliyoruz. Örneğin trajik bir hayat yaşayan Prenses Diana’nın haritasında Güneş’le birlikte yükselen yıldızın bir kraliyet yıldızı olan Aldebaran olması ve Aldebaran’ın anlattığı dürüstlük ilkesi, ya da Adolf Hitler’in hayatında, olgunluk döneminde ön plana çıkan Menkar adlı son derece zorlayıcı bir yıldızın savaş gezegeni Mars’la doğrudan ilişki içinde olması gibi örnekler, sadece haritadan okuyamayacağımız bilgiler olduğunu ve yıldızların bu bağlamda söyleyeceği  çok şey olduğunu anlıyoruz.

Seminer ücreti: 40 YTL

Program:
9:30-10:00 Kayıt
10:00 Açılış, 2005 yılı eğitim programı kutlaması
10:30 - 12:00 Sabit Yıldızlar ve temel kavramları, paranlar
12:15  Öğle arası, sohbet ve yemek
14:00-15:30 Yıldızlar ve örnekler
15:30-16:00 Çay molası
16:00-18:00  Katılımcı haritalarından örnekler

LÜTFEN ÖN KAYIT YAPTIRIN: Bu seminere katılmak için lütfen e-posta ile doğum verilerinizi (gün.ay.yıl, saat ve yer) iletiniz. E-posta için tıklayınız. Seminer öncesinde, seminer notlarını, astrolojik haritanız ve kısa yıldız paranları raporunuzu alacaksınız. Seminerden bir hafta önce  bir hatırlatma mesajı alacaksınız.

Eğer daha detaylı bir rapor (yaklaşık 13-15 sayfa, İngilizce) almak isterseniz, bu raporu seminer öncesinde almak için lütfen seminer katılım ücreti ile birlikte ödeyiniz. Bu raporun bedeli 25 YTL’dir.

Seminer öncesi sıkışıklık yaşanmaması için lütfen ödemenizi (40 YTL) seminer öncesinde  Denizbank Suadiye Şubesi DÖRT ELEMENT YÖNETİM DANIŞMANLIĞI LTD şube kodu 9260, 818549 nolu hesabına yapınız ve DEKONTunuzu seminer kayıt sırasında mutlaka yanınızda getiriniz.

Eğer detaylı Yıldız paran raporu (İngilizce) almak isterseniz, ödemenizi (40+25 YTL) mutlaka seminerden 2 gün önce yine yukarıdaki hesaba yapınız ve dekonta ait bilgileri e-posta ile iletiniz.  Zira, bu raporlar seminere, basılı olarak özel olarak getirelecektir.

 

 
Paylaş » SEMİNER: SABİT YILDIZLAR yazısını FaceBook'ta paylaş SEMİNER: SABİT YILDIZLAR yazısını Twitter'de paylaş SEMİNER: SABİT YILDIZLAR yazısını Google'de paylaş SEMİNER: SABİT YILDIZLAR yazısını Delicious'ta paylaş SEMİNER: SABİT YILDIZLAR yazısını Digg'de paylaş SEMİNER: SABİT YILDIZLAR yazısını MySpace'de paylaş

2021`de Türkiye...
Mevlana:Astrolojik bir portre...
2013`te Türkiye...
Neptün Balık`ta...
2010`da Türkiye...
Kova`da üçlü kavuşum - Melanie...
Satürn-Uranüs Karşıtlığı- Mela...
Barack Obama...
Kollektif Gezegenler...
Çin`in gelecek devrimi...
 
Ekle
Çıkart
e-Posta adresinizi yazın
Copyright © 2003-2023 R.Hakan KIRKOĞLU Bucks - Digital Media Publishing Agency